Лош ден за българите в последния ден от кръга в Руполдинг

37230

Българските биатлонисти Красимир Анев и Владимир Илиев този път не успяха да се представят на познатата в последно време светлина и завършиха едва на 27-мо и на последното 30-то място в масовия старт в Руполдинг. Това се отрази и на класирането им за Световната купа - Краси падна до 13-та позиция, с 250 точки, а Владко Илиев е 26-ти, със 187 пункта.

Състезанието обаче остана в историята след страхотен финал, в който се наложи победителят да бъде определен с фотофиниш. Кой грабна успеха - научете в Sportline.bg.

Българските биатлонисти не спират да ни радват, този път в Руполдинг

И Красимир Анев, и Владимир Илиев записаха много добри резултати в поредното състезание от календара на Световната купа по биатлон. В т...