Краси Анев трети на военното световно

15203

Красимир Анев спечели бронзов медал в спринта на 7,5 километра при мъжете на световното първенство по биатлон за военнослужещи, което започна в Буден, Швеция, съобщава сайтът на шампионата.

Анев направи по един пропуск в двете си стрелби, като изостана с 32,0 секунди от шампиона Симон Фуркад.

Двама българи завършиха в топ 30 на мъжкия биатлон за сезона

25-то и 30-то място - това е класирането на Красимир Анев и Владимир Илиев на последното състезание за сезона в биатлона. Масовият стар...

Французинът направи един пропуск във втората си стрелба, като финишира с време 23.31,7 минути.

Пред Анев се класира и Бенямин Вегер от Швейцария. Той бе по-бавен от Фуркад с 4 десети от секундата.